Під час весняного дефіциту палива багато власників автомобілів пробували використовувати альтернативне паливо або біопаливо, але ці види палива були оточені багатьма міфами через їх високу доступність. Головна з них – це небезпека для автомобілів.
Насправді, оскільки біопаливо — це бензин, до якого додано біоетанол або спирт, отриманий з рослинних елементів, багато хто побоюється, що принаймні 30% цього палива складається зі спирту — досить їдкої речовини, яка роз’їдає гумові та пластикові частини паливної системи.
Однак ця властивість спирту добре відома, а тому при виробництві біопалива використовується спеціальна добавка для підвищення рН кислотного параметра. У повній відповідності з технологією змішування цей спиртовий бензин практично не відрізняється від звичайного бензину і може сміливо використовуватися для заправки автомобілів.
Проте ситуація ускладнюється тим, що виробництво біопалива відбувається прямо на нафтобазах, шляхом змішування та додавання різних хімічних присадок. На «виході» продукт має проходити ретельний контроль, але насправді держава цим фактично не займається, залишаючи якість продукту на совісті виробників.
У такій ситуації найкраще постаратися знайти АЗС, де продають якісний спиртовий бензин і постаратися не змінювати обрану вами точку реалізації палива.
На виставці CES у Лас-Вегасі Honda продемонструвала новий кросовер на базі концепту Space-Hub під назвою…
BMW представила свою найновішу інформаційно-розважальну систему, яка виявилася копією системи, що дебютувала в концепті Vision…
Водії з України, які перебувають у Польщі, стикаються з більш суворою системою штрафів та покарань…
Вибір сімейного автомобіля часто пов'язаний з балансом між надійністю, місткістю та доступністю. Моделі 2010-х років…
На Токійському автосалоні 2025 року Mitsubishi продемонструвала три позашляхові концепти: Outlander PHEV Night Seeker, Delica…
Варто лише одометру наблизитися до заповітної цифри 100 000 км, як у водіїв ніби спрацьовує…