Йдеться про встановлення “повітряних спідниць” перед провідними колесами, але за переднім бампером, щоб мінімізувати турбулентність, що створюється колесами. Ці спідниці активуються на швидкості вище 80 км/год і автоматично забираються, коли швидкість автомобіля падає нижче 70 км/год. При тестуванні Genesis GV60 технологія Active Air Skirt спричинила зниження коефіцієнта лобового опору (Cd) на 0,008, тим самим знизивши опір на 2,8%.
Hyundai заявляє, що AAS не перестане надавати переваги і на вищих швидкостях. Технологія збільшує притискну силу та працює на швидкості навіть понад 200 км/год. Hyundai планує використовувати AAS на низці автомобілів.
«Очікується, що ця технологія вплине на такі моделі, як позашляховики, у яких складно поліпшити аеродинамічні характеристики, — сказав Сон Хен Чо, віце-президент і керівник групи розробки мобільних кузовів Hyundai Motor Group. — Ми продовжимо прагнути покращення ходових якостей та стійкості електромобілів за рахунок покращення аеродинаміки».
Нині ААС перебуває у розробці. Компанія подала заявки на патенти як у Південній Кореї, так і США. У них йдеться, що планується «розглянути можливість масового виробництва після випробувань на міцність та експлуатаційні характеристики».
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
У парламенті зареєстровано законопроект, який дозволить позбавляти водіїв права керування за повторне порушення правил обгону…
На автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра Kia EV6 2025 модельного року. В рамках оновлення повністю…
Toyota розширює свій модельний ряд електромобілів, представивши великий седан під індексом bZ7. Ця модель була…
BMW готується представити сьоме покоління M3 у 2028 році, пропонуючи покупцям вибір між класичним рядним…
Незважаючи на аномально теплу погоду, зима з кожним днем стає все ближче, а разом з…