Фахівці назвали чотири погані звички водіїв, через які ламаються двері автомобіля

Обережне поводження з будь-яким предметом значно збільшує термін його служби, особливо якщо це стосується транспортних засобів. Іншими словами, найефективніший метод скоротити витрати на ремонт машини – це дбайливе поводження з нею. Власник майстерні з кузовного ремонту в інтерв’ю порталу ampercar.com назвав чотири звички водіїв, через які ламаються двері авто.

Кожен водій відкриває та закриває двері свого автомобіля безліч разів на день, але не всі роблять це однаково. Деякі власники стикаються з необхідністю ремонту замків та усунення провисання дверей вже через рік після покупки нового авто, тоді як інші їздять на моделях з великим пробігом довго і не мають таких труднощів.

Зрозуміло, що автолюбителі старого гарту, які змінили свої старі машини на нові нові іномарки, можуть не усвідомлювати шкоди від різкого захлопування дверей. У старих автомобілях справді було потрібне значне зусилля, щоб закрити їх. Однак абсолютно незрозуміло, чому зараз молоді водії продовжують із силою зачиняти двері, ігноруючи можливі наслідки. Адже очевидно, що такі дії призводять до погіршення стану замків із кожним новим ударом.

Не потрібно навалюватися на відкриті двері машини, давлячи вниз, мала вага та струнка фігура – ​​не виправдання! Більшість людей не звертають на це уваги, зокрема коли виходять з машини або сідають у неї, автоматично спираючись на внутрішню частину дверей або ручку. Особливо часто молоді люди люблять спиратися на верхній край дверей, наприклад, ведучи з кимось розмову. Пам’ятайте, що регулярне повторення цієї дії прискорить процес провисання дверей вашого автомобіля.

Частина автомобілістів, поспішаючи залишити транспортний засіб, сильно відчиняють двері, що призводить до надмірного навантаження на обмежувачі та петлі. Це може також трапитися в умовах сильного вітру, тому слід завжди притримувати двері. Найбільш критично, коли людина спирається на обшивку дверей зсередини, що відкрита на максимальний кут, створюючи надлишкове навантаження на петлі. Така практика може швидко призвести до провисання дверей та розхитування.

І, зрештою, ще одна шкідлива звичка автомобілістів. Помивши машину в мороз, багато хто забуває обробляти ущільнювачі силіконовим мастилом, через що вони примерзають до кузова. При цьому, щоб відчинити двері, автомобілісти починають із силою смикати за ручку. Такий підхід може призвести до пошкодження ущільнювачів та необхідності їх заміни.