Настала осінь, і багато водіїв вже замислюються про зміну літньої гуми на зимову. Однак через пару днів після шиномонтажу колеса можуть спуститися. Власник шиномонтажной майстерні в інтерв’ю порталу ampercar.com назвав 6 причин постійно спущених шин, які не пов’язані з проколом.
За класикою, болти, цвяхи, шурупи та подібні металеві гострі предмети, розкидані по дворах і дорогах, є однією з основних причин спущених шин. Але, незважаючи на це, трапляється, що покришка, яка не має видимих пошкоджень, все одно спускається. Що ж тоді робити? Почати потрібно з огляду диска.
Звичайні сталеві штамповані диски давно відійшли на другий план, і більшість автовласників віддають перевагу литим дискам, які виробляються в Китаї. Ці колеса вражають у всіх відношеннях – від дизайну до вартості – але їх якість і довговічність залишають бажати кращого. Литі диски схильні до деформації. Навіть невеликі пошкодження їх геометрії можуть викликати незворотні проблеми з тиском в шинах.
Другим потенційним джерелом проблем з тиском у шинах є тріщини, які можуть призвести до витоку повітря. Такі пошкодження можна отримати, якщо наїхати на гострий край асфальту при ремонті дороги або на каменях.
Тепер варто звернути увагу на саму шину, а точніше, на ту її частину, яка забезпечує надійну фіксацію покришки на диску. Через неякісний шиномонтаж ця поверхня може бути пошкоджена, що також призведе до витоку повітря. Безкамерна внутрішня частина шини також може бути пошкоджена, наприклад, після того, як власник проїхав кілька сотень метрів на спущеному колесі – це теж часта причина втрати тиску.
Згодом покришки починають втрачати свою форму і еластичність. Неправильне зберігання, недбала експлуатація – все це призводить до того, що гума буквально деформується. Які наслідки можуть виникнути? Вібрації на кермі, дискомфорт при їзді, відчутне навантаження на підвіску і, звичайно ж, неминучі втрати тиску.
Навіть якщо шина виглядає нормально, тривале перебування під сонячними променями може призвести до появи мікротріщин, які можуть обернутися неприємностями – повітря буде повільно просочуватися, а кожен день стане рутиною з постійним прокачуванням.
І, нарешті, варто пам’ятати про ще один елемент, про який часто забувають – ніпель, або золотник. Цей маленький клапан, який відповідає за збереження повітря в шині, також схильний до зносу, і з часом з нього починає просочуватися повітря.
Автомобільні штрафи в Україні є найпоширенішим покаранням для водіїв за порушення ПДР. Водночас багато хто…
У парламенті зареєстровано законопроект, який дозволить позбавляти водіїв права керування за повторне порушення правил обгону…
На автосалоні в Лос-Анджелесі відбулася прем'єра Kia EV6 2025 модельного року. В рамках оновлення повністю…
Toyota розширює свій модельний ряд електромобілів, представивши великий седан під індексом bZ7. Ця модель була…
BMW готується представити сьоме покоління M3 у 2028 році, пропонуючи покупцям вибір між класичним рядним…
Незважаючи на аномально теплу погоду, зима з кожним днем стає все ближче, а разом з…