Нове дослідження SLAC-Stanford Battery Center показало, що реальні умови водіння менш шкідливі для акумуляторів електрокарів, ніж традиційні лабораторні випробування. Це свідчить про більший термін їх служби, ніж вважалося раніше. Про це йдеться у матеріалі Interesting Engineering.
Дослідники порівняли два методи заряджання та розряджання: постійний струм (поширений у лабораторіях) і динамічний цикл, який імітує реальні моделі активності та відпочинку.
З’ясувалось, що елементи живлення, які піддавалися динамічному циклу, показали кращі показники, включаючи меншу втрату літію та деградацію електродів.
«Ми неправильно тестували акумулятори електромобілів. На наш подив, реальне водіння з частими прискореннями, гальмуванням, що трохи заряджає акумулятори, зупинками для того, щоб заскочити в магазин, і наданням акумуляторам відпочинку протягом кількох годин поспіль допомагає акумуляторам працювати довше», — заявила доцентка кафедри енергетики та інженерії в Школі сталого розвитку ім. Дерра при Стенфордському університеті Симона Онорі.
Таким чином, власникам «електричок», можливо, доведеться купувати нову акумуляторну батарею або міняти свій транспортний засіб на кілька років пізніше.
У рейтингу надійності 2025 року експерти ресурсу What Car? склали список найнадійніших бензинових автомобілів віком…
Haval, бренд Great Wall Motors, представив офіційні зображення нового покоління кросовера Haval H7. Новинка стане…
Дизайнери з NYMammoth презентували рендеринг нового електричного позашляховика Genesis GV90 від преміального бренду Hyundai. Ця…
Національна поліція України спростувала можливість автоматичного штрафування за відсутність поліса ОСЦПВ (обов'язкового страхування цивільної відповідальності).…
Суворі вимоги безпеки, екологічності та паливної ефективності унеможливлюють життя деяких машин. Та й загалом прогрес…
Взимку одна з найбільш дратівливих проблем, з якою стикаються автолюбителі, - це примерзлі двері. Неприємні…