Новини

Експерт розповів, які автомобілі українцям не варто купувати на вторинному ринку

Вибираючи автомобіль на вторинному ринку, слід враховувати, що не всі моделі аналогічні в питаннях експлуатації та вартості ремонту. Деякі машини не слід купувати, з ними краще не зв’язуватися, щоб уникнути проблем, пише Avtosota.

Експерти вважають, що придбання автівки на вторинному ринку можна порівняти з лотереєю. Потенційні покупці беруть до уваги, що автомобіль із пробігом вимагатиме певних фінансових вкладень. Найдорожчими є ремонти кузова та двигуна, те саме відноситься і до коробки перемикання передач. У такому разі необхідно вибрати «правильну» модель, щоб уникнути проблем у майбутніх періодах.

Деякі автолюбителі-новачки не звертають увагу на країну походження машини, тому що для них важливіше дизайн або тип кузова. Багато брендів загалом позитивно зарекомендували себе в Україні, але певні моделі попитом не користуються. Наприклад, незважаючи на оригінальний дизайн сучасних французьких машин марки Peugeot та Citroen, вони у нас традиційно не в ТОПах.

Не варто купувати рідкісну модель, щоб надалі не виникло проблем із ремонтом через відсутність запчастин

Необхідно враховувати складність деяких сервісних робіт.

Слід уникати автомобілів, які використовувалися як таксі. Як правило, вони дуже зношені

Багато вузлів фактично «вбиті», таку машину доведеться довго відновлювати. У таксопарках автомобілі проїжджають на рік до 120 тисяч кілометрів, що є нормою у бізнесі, пов’язаному із перевезеннями пасажирів. При підготовці таких транспортних засобів до продажу з кузовів знімають плівку, а на сидіння одягають чохли. Змінюється оббивка керма, встановлюються нові накладки на педалі.

Далі кузов ретельно полірується, відмивається моторний відсік. Нерідко скручується фактичний пробіг, в такий спосіб, вдається обдурити потенційних покупців, які вибирають машини на «вторинці».

Фахівці не рекомендують купувати моделі з роботизованою коробкою перемикання передач

Прикладом є модель Nissan Qashqai перших серій. У неї двигун пов’язаний з «сухою» РКПП DSG, що вимагає складного і дорогого ремонту.

Не слід купувати авто з турбованим мотором, що має об’єм камери згоряння 1200 куб. сантиметрів

Марка машини також відіграє значну роль. Наприклад, в Україні компанія Toyota добре зарекомендувала себе, те саме відноситься і до бренду Mazda. Автомобілі названих японських виробників високоліквідні навіть після багатьох років експлуатації.

Не рекомендується зв’язуватись з деякими італійськими автомобілями

Вони, як правило, мають обмежені пропозиції щодо запчастин. У ряді випадків ексклюзивні моделі дорого обійдуться в утриманні та ремонті.

При відвідуванні вторинного ринку, необхідно вибирати практичні моделі, що продаються. Слід брати до уваги можливість без особливих зусиль позбутися від вживаної машини через кілька років.

Recent Posts

Топ-5 кросоверів 2024 року від TopGear

Кросовери залишаються одним із найбільш затребуваних сегментів автомобільного ринку завдяки їхній універсальності. Вони поєднують комфорт…

26.12.2024

Гіперкар Bugatti Chiron отримав перший за всю історію підсклянник через пролитий власником напій

Bugatti Chiron Super Sport, відомий своєю швидкістю та розкішшю, отримав унікальну деталь – перший в…

26.12.2024

Топ-5 автобрендів, за нові машини яких українці віддали найбільше грошей у 2024 році

За даними Асоціації «Укравтопром», у 2024 році українці витратили на нові легкові автомобілі понад 10,2…

26.12.2024

У Харкові протестували універсальний тягач для доріг та рейок (фото)

Фахівці випробувальної лабораторії Харківської філії УкрНДІПВТ імені Л.М. Погорілого провели тестування унікального тягача серії ART,…

26.12.2024

Фахівці розповіли, як водії шкодять автомобілю встановленням шумоізоляції

Прагнення до тиші та комфорту в салоні автомобіля – зрозуміле бажання. Але, як розповів власник…

26.12.2024

Фахівці назвали найнадійніші бензинові двигуни, які з легкістю долають 400 000 км

Бензинові двигуни залишаються популярним вибором серед автовласників завдяки своїй надійності та тривалому ресурсу.  У SUVNews зібрали…

25.12.2024