Американець Брендон Далалі став, здається, першою людиною, яка вшила собі під шкіру чип, що є ключем від електромобіля Tesla. Тепер для того, щоб відкрити свій автомобіль, йому достатньо прикласти зап’ястя до центральної стійки, як інші власники прикладають до цього місця фірмову чип-карту.
Насправді така фіча стала для Далалі побічним моментом. Сам він є бета-тестором компанії VivoKey Apex, яка розробляє чипи з даними, які можна вживлювати під шкіру людини.
У Далалі таких чипів уже два. На них у нього записана інформація для доступу до криптовалюти, медичні дані, цифровий ключ від будинку та власне ключ від електромобіля. Причому виробник чипів надає власну мобільну програму, через яку на чип прямо зі смартфона через шкіру можна записати необхідні функції. І цифровий ключ від Tesla користувач записав насамперед.
За словами Далалі, як бета-користувачу, йому зробили гарну знижку. Самі чипи коштували всього 300 доларів, а їх вживлення здійснив майстер пірсингу ще за 100 доларів. Клієнт наполіг, щоб операція проходила без анестезії, хоч і не пояснив, чому йому це було важливо.
Нагадаємо, що сама Tesla, а точніше споріднена компанія Neuralink, співзасновником якої виступив Ілон Маск, також працює над чипами, що вживлюються в людину. Щоправда, їх устрій складніший, вони вживлюються під шкіру голови й теоретично повинні служити уявним зв’язком людини з електронними пристроями.
Експерти назвали найкращі автомобілі на вторинному ринку серед тих машин, з якими перші покупці не хочуть розлучатися.…
На автосалоні у Лос-Анджелесі компанія Kia представила оновлений Sportage для північноамериканського ринку. Дизайн моделі вже…
Багато автолюбителів навіть не замислюються, які ризики таїть у собі відмова від заміни зливної пробки…
Інтервали заміни моторного масла визначені у сервісній книжці кожного транспортного засобу. Але багато автомобілістів радять…
На думку переважної більшості водіїв в Україні, зовнішній вигляд їхніх транспортних засобів є суто їхньою…
Вибір авто часто зводиться до головного питання: наскільки він надійний? Надійність є ключовим фактором, адже від неї…