<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>Новини про Ford - AMPERCAR.com</title>
	<atom:link href="https://ampercar.com/tag/ford/feed" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://ampercar.com/tag/ford</link>
	<description>український електромобільний портал. електротранспорт, електрокари. новини, статті</description>
	<lastBuildDate>Wed, 28 Oct 2026 20:04:00 +0000</lastBuildDate>
	<language>uk</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	

<image>
	<url>https://ampercar.com/catalog/uploads/2026/08/ampercar_icon_512-300x300.jpg</url>
	<title>Новини про Ford - AMPERCAR.com</title>
	<link>https://ampercar.com/tag/ford</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>Ford Escape повернеться у 2029 році як повністю електричний кросовер</title>
		<link>https://ampercar.com/ford-escape-povernetsia-u-2029-rotsi-iak-povnistiu-elektrychnyi-krosover</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Nataliya Kovalchuk]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 28 Oct 2026 20:51:02 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Електромобілі]]></category>
		<category><![CDATA[Новини]]></category>
		<category><![CDATA[Ford]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Escape]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://ampercar.com/?p=90076</guid>

					<description><![CDATA[<p>Компанія Ford планує відродити Escape у 2029 році, перетворивши його на повністю електричний кросовер. Модель має повернутися після завершення виробництва нинішнього покоління та стати частиною оновленої стратегії бренду щодо електромобілів. За попередньою інформацією, новинка отримає сучасну платформу й орієнтуватиметься на покупців, яким потрібен практичний сімейний автомобіль із електричною силовою установкою. Водночас Ford поки офіційно не розкрив усіх подробиць майбутньої моделі.</p>
<p>Нинішній Ford Escape продається переважно на північноамериканському ринку та пропонується з бензиновими й гібридними силовими установками. Однак посилення конкуренції з боку електричних кросоверів змушує виробника переглядати модельний ряд. Новий Escape має змінити концепцію попередника: замість традиційних двигунів внутрішнього згоряння він використовуватиме виключно електричну тягу. Такий крок дасть змогу розширити пропозицію Ford у сегменті доступніших електричних SUV.</p>
<p>Очікується, що майбутній Escape розроблятимуть з урахуванням вимог до вартості виробництва. Ford останнім часом приділяє більше уваги створенню компактних і відносно недорогих електромобілів, здатних конкурувати з моделями китайських виробників. Для цього компанія працює над новими технічними рішеннями, які мають зменшити кількість компонентів і спростити конструкцію автомобілів. Водночас інформації про конкретну платформу, ємність батареї та потужність електромоторів майбутнього Escape поки немає.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Компанія Ford планує відродити Escape у 2029 році, перетворивши його на повністю електричний кросовер. Модель має повернутися після завершення виробництва нинішнього покоління та стати частиною оновленої стратегії бренду щодо електромобілів. За попередньою інформацією, новинка отримає сучасну платформу й орієнтуватиметься на покупців, яким потрібен практичний сімейний автомобіль із електричною силовою установкою. Водночас Ford поки офіційно не розкрив усіх подробиць майбутньої моделі.</p>
<p>Нинішній Ford Escape продається переважно на північноамериканському ринку та пропонується з бензиновими й гібридними силовими установками. Однак посилення конкуренції з боку електричних кросоверів змушує виробника переглядати модельний ряд. Новий Escape має змінити концепцію попередника: замість традиційних двигунів внутрішнього згоряння він використовуватиме виключно електричну тягу. Такий крок дасть змогу розширити пропозицію Ford у сегменті доступніших електричних SUV.</p>
<p>Очікується, що майбутній Escape розроблятимуть з урахуванням вимог до вартості виробництва. Ford останнім часом приділяє більше уваги створенню компактних і відносно недорогих електромобілів, здатних конкурувати з моделями китайських виробників. Для цього компанія працює над новими технічними рішеннями, які мають зменшити кількість компонентів і спростити конструкцію автомобілів. Водночас інформації про конкретну платформу, ємність батареї та потужність електромоторів майбутнього Escape поки немає.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Ford Mustang Mach-E 2027 отримав більшу батарею та нову версію Trail</title>
		<link>https://ampercar.com/ford-mustang-mach-e-2027-otrymav-bilshu-batareiu-ta-novu-versiiu-trail</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Nataliya Kovalchuk]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 27 Oct 2026 18:31:39 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Електромобілі]]></category>
		<category><![CDATA[Новини]]></category>
		<category><![CDATA[Ford]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Mustang]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Mustang Mach-E 2027]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://ampercar.com/?p=90061</guid>

					<description><![CDATA[<p>Ford оновив електричний кросовер Mustang Mach-E для 2027 модельного року, переглянувши оснащення та ціни більшості модифікацій. Усі версії тепер комплектуються акумуляторами збільшеної ємності, а в лінійці з’явився новий пакет Trail для поїздок ґрунтовими дорогами. Замовлення у США відкрили 22 жовтня 2026 року, а перші автомобілі у виконанні Trail очікуються в першому кварталі 2027 року.</p>
<p>Головна зміна стосується батарей. Базові комплектації Select і Premium більше не пропонують із акумулятором на 73 кВт·год — замість нього встановлюють батарею корисною ємністю 88 кВт·год. У спортивніших версіях GT і Rally зберегли акумулятор на 91 кВт·год. Завдяки цьому збільшений запас ходу став стандартним для всієї модельної лінійки, хоча остаточні оцінки дальності пробігу Mustang Mach-E 2027 року за циклом EPA виробник ще має оприлюднити.</p>
<p>Ціни на американському ринку змінилися залежно від комплектації. Початкова версія Select із заднім приводом коштує від 42 040 доларів з урахуванням доставки — на 2200 доларів більше, ніж найдоступніший Mustang Mach-E 2026 року з меншою батареєю. Водночас більшість інших модифікацій подешевшали. Наприклад, версія GT коштує від 53 040 доларів, а топова Rally — від 57 335 доларів. Таким чином, Ford підвищив базову ціну, але водночас зробив більшу батарею стандартним оснащенням і знизив вартість низки дорожчих версій.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Ford оновив електричний кросовер Mustang Mach-E для 2027 модельного року, переглянувши оснащення та ціни більшості модифікацій. Усі версії тепер комплектуються акумуляторами збільшеної ємності, а в лінійці з’явився новий пакет Trail для поїздок ґрунтовими дорогами. Замовлення у США відкрили 22 жовтня 2026 року, а перші автомобілі у виконанні Trail очікуються в першому кварталі 2027 року.</p>
<p>Головна зміна стосується батарей. Базові комплектації Select і Premium більше не пропонують із акумулятором на 73 кВт·год — замість нього встановлюють батарею корисною ємністю 88 кВт·год. У спортивніших версіях GT і Rally зберегли акумулятор на 91 кВт·год. Завдяки цьому збільшений запас ходу став стандартним для всієї модельної лінійки, хоча остаточні оцінки дальності пробігу Mustang Mach-E 2027 року за циклом EPA виробник ще має оприлюднити.</p>
<p>Ціни на американському ринку змінилися залежно від комплектації. Початкова версія Select із заднім приводом коштує від 42 040 доларів з урахуванням доставки — на 2200 доларів більше, ніж найдоступніший Mustang Mach-E 2026 року з меншою батареєю. Водночас більшість інших модифікацій подешевшали. Наприклад, версія GT коштує від 53 040 доларів, а топова Rally — від 57 335 доларів. Таким чином, Ford підвищив базову ціну, але водночас зробив більшу батарею стандартним оснащенням і знизив вартість низки дорожчих версій.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Ford Mustang Mach-E 2027 отримав більшу батарею в усіх версіях</title>
		<link>https://ampercar.com/ford-mustang-mach-e-2027-otrymav-bilshu-batareiu-v-usikh-versiiakh</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Nataliya Kovalchuk]]></dc:creator>
		<pubDate>Sat, 24 Oct 2026 20:52:53 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Електромобілі]]></category>
		<category><![CDATA[Новини]]></category>
		<category><![CDATA[Ford]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Mustang]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Mustang Mach-E]]></category>
		<category><![CDATA[Mustang]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://ampercar.com/?p=90046</guid>

					<description><![CDATA[<p>Ford оновив електричний кросовер Mustang Mach-E для 2027 модельного року. Головна зміна полягає в тому, що акумулятор збільшеної ємності тепер входить до стандартного оснащення всіх модифікацій. Крім того, виробник представив новий пакет Trail, який робить електромобіль краще пристосованим до ґрунтових доріг і поїздок за межами асфальту. Замовлення на оновлену модель уже відкрили у США.</p>
<p>У комплектаціях Select і Premium тепер встановлюють батарею корисною ємністю 88 кВт·год замість попереднього акумулятора на 73 кВт·год. Спортивніші версії GT і Rally зберегли батарею на 91 кВт·год. Раніше покупцям базових модифікацій доводилося доплачувати за збільшений запас ходу, однак тепер більший акумулятор став стандартним обладнанням усієї лінійки.</p>
<p>Остаточні показники запасу ходу Ford поки не оприлюднив — їх обіцяють оголосити ближче до початку продажів. Для порівняння, Mustang Mach-E попереднього модельного року з батареєю на 88 кВт·год міг проїхати до 515 км на одному заряді у версії із заднім приводом за американським циклом EPA. Тому оновлені базові модифікації можуть стати привабливішими для водіїв, яким важлива дальність поїздок без підзаряджання. Водночас фактичний запас ходу залежатиме від комплектації та умов експлуатації.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Ford оновив електричний кросовер Mustang Mach-E для 2027 модельного року. Головна зміна полягає в тому, що акумулятор збільшеної ємності тепер входить до стандартного оснащення всіх модифікацій. Крім того, виробник представив новий пакет Trail, який робить електромобіль краще пристосованим до ґрунтових доріг і поїздок за межами асфальту. Замовлення на оновлену модель уже відкрили у США.</p>
<p>У комплектаціях Select і Premium тепер встановлюють батарею корисною ємністю 88 кВт·год замість попереднього акумулятора на 73 кВт·год. Спортивніші версії GT і Rally зберегли батарею на 91 кВт·год. Раніше покупцям базових модифікацій доводилося доплачувати за збільшений запас ходу, однак тепер більший акумулятор став стандартним обладнанням усієї лінійки.</p>
<p>Остаточні показники запасу ходу Ford поки не оприлюднив — їх обіцяють оголосити ближче до початку продажів. Для порівняння, Mustang Mach-E попереднього модельного року з батареєю на 88 кВт·год міг проїхати до 515 км на одному заряді у версії із заднім приводом за американським циклом EPA. Тому оновлені базові модифікації можуть стати привабливішими для водіїв, яким важлива дальність поїздок без підзаряджання. Водночас фактичний запас ходу залежатиме від комплектації та умов експлуатації.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Топ-5 авто до $7000 з витривалими двигунами: що шукати в Україні</title>
		<link>https://ampercar.com/top-5-avto-do-7000-z-vytryvalymy-dvyhunamy-shco-shukaty-v-ukraini</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Олексій Астапов]]></dc:creator>
		<pubDate>Sun, 30 Aug 2026 08:00:23 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Актуально]]></category>
		<category><![CDATA[Статті]]></category>
		<category><![CDATA[Ford]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Focus]]></category>
		<category><![CDATA[Mitsubishi]]></category>
		<category><![CDATA[Mitsubishi Lancer X]]></category>
		<category><![CDATA[Renault]]></category>
		<category><![CDATA[Renault Megane]]></category>
		<category><![CDATA[Skoda]]></category>
		<category><![CDATA[Skoda Octavia A5]]></category>
		<category><![CDATA[Toyota]]></category>
		<category><![CDATA[Toyota Corolla]]></category>
		<category><![CDATA[надійності]]></category>
		<category><![CDATA[рейтинг]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://ampercar.com/?p=89546</guid>

					<description><![CDATA[<p>На українському вторинному ринку бюджет у межах $7000 усе ще дозволяє знайти автомобіль із відносно простою конструкцією та атмосферним бензиновим двигуном. Переважно йдеться про моделі 2005-2015 років із моторами об’ємом від 1,4 до 2,0 л, які добре відомі сервісам і не потребують надто складного обслуговування.</p>
<p>Окремі силові агрегати таких машин за регулярної заміни мастила, справної системи охолодження та своєчасного ремонту здатні пройти 300-400 тис. км і більше. Водночас великий потенційний ресурс двигуна не означає, що будь-який екземпляр певної моделі буде вдалим: у цьому ціновому сегменті значно важливіший фактичний технічний стан конкретного автомобіля.</p>
<p>Перед купівлею варто перевірити не лише компресію та роботу двигуна, а й історію обслуговування, стан коробки передач, підвіски, кузова та електрообладнання. Особливо обережно слід ставитися до машин із великим або сумнівним пробігом, слідами перегріву двигуна чи нерегулярного сервісу. До добірки AMPERCAR.com увійшли п&#8217;ять моделей з атмосферними бензиновими моторами та відносно простими трансмісіями.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>На українському вторинному ринку бюджет у межах $7000 усе ще дозволяє знайти автомобіль із відносно простою конструкцією та атмосферним бензиновим двигуном. Переважно йдеться про моделі 2005-2015 років із моторами об’ємом від 1,4 до 2,0 л, які добре відомі сервісам і не потребують надто складного обслуговування.</p>
<p>Окремі силові агрегати таких машин за регулярної заміни мастила, справної системи охолодження та своєчасного ремонту здатні пройти 300-400 тис. км і більше. Водночас великий потенційний ресурс двигуна не означає, що будь-який екземпляр певної моделі буде вдалим: у цьому ціновому сегменті значно важливіший фактичний технічний стан конкретного автомобіля.</p>
<p>Перед купівлею варто перевірити не лише компресію та роботу двигуна, а й історію обслуговування, стан коробки передач, підвіски, кузова та електрообладнання. Особливо обережно слід ставитися до машин із великим або сумнівним пробігом, слідами перегріву двигуна чи нерегулярного сервісу. До добірки AMPERCAR.com увійшли п&#8217;ять моделей з атмосферними бензиновими моторами та відносно простими трансмісіями.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Що купити за $15 000 замість Renault Duster: 5 вдалих кросоверів</title>
		<link>https://ampercar.com/shco-kupyty-za-15-000-zamist-renault-duster-5-vdalykh-krosoveriv</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Олексій Астапов]]></dc:creator>
		<pubDate>Sat, 29 Aug 2026 10:00:52 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Актуально]]></category>
		<category><![CDATA[Статті]]></category>
		<category><![CDATA[Ford]]></category>
		<category><![CDATA[Ford Escape]]></category>
		<category><![CDATA[Hyundai]]></category>
		<category><![CDATA[Hyundai Tucson]]></category>
		<category><![CDATA[Mazda]]></category>
		<category><![CDATA[Mazda CX-5]]></category>
		<category><![CDATA[Nissan]]></category>
		<category><![CDATA[Nissan Qashqai]]></category>
		<category><![CDATA[Renault]]></category>
		<category><![CDATA[Renault Duster]]></category>
		<category><![CDATA[Toyota]]></category>
		<category><![CDATA[Toyota RAV4]]></category>
		<category><![CDATA[вживані авто]]></category>
		<category><![CDATA[рейтинг]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://ampercar.com/?p=89534</guid>

					<description><![CDATA[<p>Renault Duster II залишається одним із популярних варіантів серед недорогих кросоверів завдяки простій конструкції, практичному салону, хорошій прохідності та відносно доступному обслуговуванню. Проте бюджет у межах $10 000–15 000 дозволяє розглядати значно ширший вибір автомобілів на вторинному ринку.</p>
<p>За ці гроші можна знайти японські, корейські та американські кросовери 2013–2019 років, які часто пропонують кращий рівень оснащення, комфортніший салон або потужніші двигуни. Доступні як атмосферні бензинові версії, так і машини з турбомоторами, дизелями та системою повного приводу.</p>
<p>Водночас під час вибору важливо оцінювати не лише модель і рік випуску, а й технічний стан конкретного автомобіля, історію його обслуговування та можливі витрати після купівлі. Ми в AMPERCAR.com відібрали п’ять кросоверів у бюджеті до $15 000, які варто розглянути як альтернативу вживаному Renault Duster II.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Renault Duster II залишається одним із популярних варіантів серед недорогих кросоверів завдяки простій конструкції, практичному салону, хорошій прохідності та відносно доступному обслуговуванню. Проте бюджет у межах $10 000–15 000 дозволяє розглядати значно ширший вибір автомобілів на вторинному ринку.</p>
<p>За ці гроші можна знайти японські, корейські та американські кросовери 2013–2019 років, які часто пропонують кращий рівень оснащення, комфортніший салон або потужніші двигуни. Доступні як атмосферні бензинові версії, так і машини з турбомоторами, дизелями та системою повного приводу.</p>
<p>Водночас під час вибору важливо оцінювати не лише модель і рік випуску, а й технічний стан конкретного автомобіля, історію його обслуговування та можливі витрати після купівлі. Ми в AMPERCAR.com відібрали п’ять кросоверів у бюджеті до $15 000, які варто розглянути як альтернативу вживаному Renault Duster II.</p>
<p>Джерело матеріалу AMPERCAR.com</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
