Чим відрізняються оновлені бюджетні кросовери Renault Duster від Dacia Duster

Бюджетний кросовер Dacia Duster 2024 модельного року нещодавно представили офіційно. Слідом за ним показали модель Renault Duster для інших ринків – це стосується й України. Але в чому відмінності та особливості двох подібних автомобілів?

Журналісти OBOZ.UA у подробицях розповіли про найпомітніші елементи, які формують різницю між моделями. Відразу варто зазначити, що з технічної частини дві машини ідентичні. Але Renault та Dacia Duster у третьому поколінні відрізняються один від одного дизайном.

Спереду відрізняється решітка між фарами з великим написом Renault на всю ширину. У випадку з Dacia цей елемент представлений новим логотипом та декоративними смужками. Ззаду на дверцятах багажника з’явився ромбоподібний логотип французького бренду, а у румунського кросовера – напис із назвою компанії. В іншому – дизайн той самий.

Двигуни Dacia та Renault Duster 3 покоління:

  • бензиновий турбо 1 л (100 к.с.);
  • бензиновий турбо 1,2 л (гібрид, 130 к.с.);
  • бензиновий турбо 1,6 л (гібрид, 140 к.с.).

Оснащення у Renault та Dacia Duster 2024 модельного року ідентичне: цифровий щиток приладів, 10-дюймовий тачскрин мультимедійної системи з навігацією, Apple CarPlay та Android Auto, круїз-контроль, парктронік, 6 подушок безпеки. Також у списку обладнання є безключовий доступ, клімат-контроль, камера заднього виду, бездротова зарядка для смартфона, аудіосистема із 6 динаміками.

Не слід забувати, що машини націлені на різні ринки. Модель Dacia орієнтується на європейський регіон. А Renault відповідатиме за інші ринки – Україна, Туреччина, країни Латинської Америки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!